دریچه دیواری

دریچه دیواری جهت نصب در پیشانی دیوار یا سقف برای عبور جریان هوای رفت و برگشت در پروژه های مسکونی و تجاری و اداری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. متریال مورد استفاده در این دریچه ها آلومینیوم و آهن و ورق روغنی و استیل می باشد.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

نمایش فیلترها

بارگذاری محصولات بیشتر

عناوین این مطلب:

نکته بسیار مهم در سفارش دریچه های دیواری این است که دمپری که در پشت این دریچه نصب می گردد حدود 10 سانتی متری در کانال در زمان باز شدن دمپر نیاز به فضای خالی دارد. پس باید توجه داشت در زمان سفارش دریچه دیواری داخل کانال را بررسی کرد.

قیمت دریچه دیواری

در محاسبه قیمت دریچه دیواری متریال مصرفی تعیین کننده می باشد. به عنوان مثال دریچه آهنی با دمپر به مراتب قیمت پایین تری از دریچه آلومینیومی با دمپر دارد. با توجه به قیمت آلومینیوم که در بازار حدود 3 برابر بالاتر از ورق روغنی می باشد، آیتم متریال در محاسبه قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است. البته در این نوع دریچه ها اگر دمپر دار نباشند قیمت آن نیز کاهش می یابد.

دریچه دیواری

مبنای محاسبه برای سفارش دریچه های دیواری ابعاد دهنه کانال یا فریم چوبی می باشد که معمولا اگر خریدار خلاصی برای دریچه اعلام نکند بطور اتوماتیک خلاصی یک سانت محاسبه می گردد.

رنگ این نوع دریچه ها معمولا سفید 9016 الکترو استاتیک می باشد. در عین حال شرکت پخش نیرو این امکان را فراهم نموده است تا مشتری بتواند با توجه به رنگ محل مورد نصب رنگ درخواستی را از روی رال انتخاب نماید.

به این مطلب امتیاز بدهید

5 / 5. 2

اولین نفر امتیاز بدهید

ورود به سایت
//